top of page
להצליח יחד - כותרת.png

ייעוץ עסקי - מסלולים 

Designer's World_edited.jpg

בגלל זה בניתי תהליך ייעוץ עסקי שעושה סדר בתחומים הבאים:

 1. סדר ביסודות העסק – בחלק הזה אני אלווה אותך בחידוד החזון שלך כדי שקודם כל יהיה לך ברור לאן את שואפת, נעשה בדיקת התאמה לערכים שחשובים לך, נעריך את הסיכונים שקיימים או יכולים להיות בעסק שלך, ואז את תקבעי יעדים מרגשים ומטרות ראויות שיעלו לך את רמת המוטיבציה

 2. סדר בשיווק – בשלב הזה, אנחנו נעבוד על דיוק הקהל שאת באמת רוצה למשוך אליך ואת תלמדי איך לחדד את המסרים שלך בהתאם, נבנה גם תהליכים שיווקיים מותאמים, ואפילו תלמדי איך להכניס את ה-NLP לשיווק כדי שמספר הפניות אליך יגדל

 3. סדר במכירות – כאן תלמדי מה זה מודל מכירות, איך בנוי תהליך מכירה טוב, ותמצאי את הנתיב האישי שלך להגדלת מספר העסקאות שתסגרי

 4. סדר בכספים – בחלק הזה תחשפי לפעולות הניהול הכספי בשיטה ייחודית שמצד אחד מאוד פשוטה, ומצד שני שומרת על תזרים מאוד ברור. זה גם כולל בניית מנגנון למניעת זליגת כספים, ובניית שיטת תמחור מותאמת לך כדי שתקבלי את הערך הכספי הראוי לערך שאת נותנת

 5. סדר בשוטף – מטרת החלק הזה היא שלא יהיו לך יותר בקרים מבלבלים. את תלמדי לארגן את היומן שלך ולייעל פעולות במשימות העסק שלך. בנוסף, נשים דגש על הדרך שהכי נכונה לך לשרת את הלקוחות וגם לשמר אותם, כדי שתוכלי להעלות את מספר הלקוחות החוזרים שלך

 6. סדר בראש – אני מאמינה שייעוץ עסקי לא יכול לעמוד בפני עצמו, כשמדובר בעסק שהוא את ואת העסק. לכן, לאורך כל התהליך, אני אשתמש גם בכלים אימוניים שיעזרו לך להתגבר על חסמים, לשנות תפיסות ולהתפתח באופן אישי ועסקי.

בשביל שהתהליך יצליח, חשוב שתגיעי ממקום שמוכן לקבל ייעוץ, לכן,

הייעוץ הזה יכול להתאים לך אם את עונה על כל אחת מההגדרות הבאות:

 1. את עצמאית שנותנת שירותים וכבר מכרת מעל 20 עסקאות ובהיקף של מינימום 5,000 ש"ח בחודש

 2. את לא מוצאת הרבה זמן לפיתוח עסקי, כי השוטף מציף אותך ואת מרגישה שהעסק לא נמצא במקום שהוא כבר היה צריך להיות

 3. יש לך קהילה שעוקבת אחריך, אבל למרות שאת נותנת לה הרבה ערך, לא נסגרות משם הרבה עסקאות

 4. את מרגישה כבר הרבה זמן שאוטוטו את עושה את קפיצת המדרגה הבאה בעסק, אבל את לא רואה בתכלס תוצאות

 5. את מאמינה שעשייה מקדמת ואת מחפשת מישהי שתעזור לך בהכוונה לפעולות הנכונות שיקדמו אותך ואת העסק שלך.

להצליח יחד - כותרת_edited_edited.jpg

נתקלתי בהרבה בעלי עסקים שקמים בבוקר ולא בדיוק יודעים מה הם הולכים לעשות באותו היום.

יש להם תכנית כלשהי, מדי פעם נכנסות להם שיחות, בעיקר מאנשים ששמעו עליהם "מפה לאוזן", לפעמים זה אפילו מניב להם כמה פגישות, אבל אין להם באמת התנהלות קבועה שבונה תהליך של צמיחה בהכנסות של העסק.

המצב הזה יוצר אצלם מעט מאוד הישגים, מה שגורם להם להיות בבלבול, תסכול ומוטיבציה נמוכה.

אני יכולה להבטיח לך שאין עוד אחת כמוך ולכן, גם אם את מחפשת ייעוץ עסקי, זה לא בהכרח אומר שכל תהליך של ייעוץ עסקי יתאים לך כמו שיתאים לעצמאית אחרת. בדיוק מהסיבה הזאת, יצרתי שתי תכניות שונות שמתבססות על אותו תהליך ליווי, כדי שתוכלי לבחור:

להצליח יד ביד 

בתכנית הזאת, הליווי הוא אחת-על-אחת, רק את ואני.

כל הידע, הניתוח, האפיון והביצוע נעשה על העסק שלך ואנחנו מתקדמות בתהליך לפי מה שעולה מתוך השטח, שרלוונטי לעסק שלך.

התכנית הזאת מתאימה לך יותר אם את כזאת שיודעת ללמוד וליישם באופן עצמאי.

התכנית מתפרסת על-פני חמישה חודשים ובנויה מ-10 מפגשים, בני שעתיים כל אחד, פעם בשבועיים. בין המפגשים, יהיו לך משימות לבצע ועדכונים לעדכן תוך כדי שדברים קורים. עלתה לך שאלה תוך כדי, היתה לך התלבטות או שעלה משהו חדש? אני זמינה לך בשעות שנגדיר יחד.

אם התכנית הזאת נשמעת לך מתאימה בדיוק למה שאת צריכה, את יכולה לדלג כבר עכשיו וישר למלא את השאלון ומשם לקבוע איתי שיחת היכרות שבה אוכל לתת לך את כל הפרטים.

אבל,

אם את רוצה לשלב יחס אישי יחד עם סיעור מוחות קבוצתי משותף ובמחיר נמוך יותר, תמשיכי לקרוא על התכנית הבאה:

להצליח ביחד

התכנית הזאת משלבת ליווי אחת-על-אחת יחד עם ליווי קבוצתי. כל העברת הידע וההתנסות יתבצעו במפגשים קבוצתיים, ובין המפגשים הקבוצתיים, אנחנו נפגש רק שתינו, כדי להתאים את החומר שתלמדי יחד עם הקבוצה לעסק הספציפי שלך.

התכנית הזאת מתאימה יותר עם את כזאת שמקבלת תמיכה ואנרגיות גבוהות מאנשים שעוברים דברים דומים בסביבה שלך.

התכנית מתפרסת על פני ארבעה חודשים שבהם יתקיימו 8 מפגשים קבוצתיים (שניים בחודש), בני ארבע שעות כל-אחד, ובנוסף, יהיו גם 4 מפגשים אישיים (אחד בחודש), רק את ואני, בני שעתיים כל אחד. במפגשים ובין המפגשים, יהיו לך משימות לביצוע וגישה לקבוצת פייסבוק ווואצאפ לקבל ולתת תמיכה לכל שאר החבר'ה. 

עלתה לך שאלה תוך כדי, היתה לך התלבטות או שעלה משהו חדש? יש לך אפשרות להתייעץ עם חברות הקבוצה או לשאול אותי בשעות שנגדיר יחד.

מתלבטת?
רוצה לדבר?

תמלאי כאן את השאלון כדי לעזור לי להיות מוכנה לשיחת ההתאמה ויחד נראה מה הכי נכון לך ולעסק שלך, עוד לפני שכסף יחליף ידיים.

Using a Touch Phone
אחיזה של שניים2_רקע שקוף.png

להצליח יד ביד

תכנית ייעוץ עסקית מקיפה בהתאמה אישית ומלאה לעסק שלך

ידיים בקבוצה.png

להצליח ביחד

תכנית ייעוץ עסקית מקיפה המשלבת מפגשים קבוצתיים יחד עם מפגשים אישיים

bottom of page